Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

VATAN SİZE ÇİVRİL BİZE EMANET

VATAN SİZE ÇİVRİL BİZE EMANET

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural askere gidecek gençlerle bir araya geldi.
Çivril’de yapımı devam eden çalışmaları yerinde denetleyen ve inceleyen Başkan Niyazi Vural, bu kapsamda gittiği Kıralan mahallesinde askere gidecek gençlerle bir araya geldi. Askerlere hediye veren başkan Vural ‘Vatan size Çivril bize Emanet’ dedi.
Kıralan mahallesinde yapımı devam eden çalışmaları incelemek ve denetlemek için mahalleye giden başkan Niyazi Vural mahallede düzenlenen asker mevlidine katıldı. Gençlerin ailelerine hayırlı olsun temennilerini işleten Başkan Vural bir süre asker gençlerle sohbet etti. Gençlere askerliğin önem ve sorumluluğunu anlatan Başkan Vural “hepiniz bizim göz bebeğimizsiniz. İnşallah bu kutsal görevi başarı ile tamamlayıp baba ocağına döneceksiniz. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Rabbim gittiğiniz birliklerde vatana millete Türk Silahlı Kuvvetlerine hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi. 
Geçlerle hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Vural askere gidecek 30 gence Çivril Belediyesinin Asker Çantasını hediye etti.