Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
SEMİH DERE / ÖZGEÇMİŞ - Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

Belediye BaşkanıSEMİH DERE / ÖZGEÇMİŞ
1987 yılında Denizli'de dünyaya geldi. İIköğrenimini Çivril'de tamamlayan Semih Dere 2005 yılında Denizli Erbakır Fen Lisesi'nden mezun oldu. 2010 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve İşletme bölümlerinden dereceyle mezun olduktan sonra 2012 yılında aynı üniversitede İnşaat Mühendisliği Proje Yönetimi Programı'nda Yüksek Lisansını tamamladı.

İstanbul Kültür Üniversitesi İşletme Doktora Programı'nda derslerini bitirdikten ve yeterlilik sınavını başarıyla geçtikten sonra tez aşamasında eğitimine ara verdi. İstanbul Kültür Üniversitesi Ar-Ge ve Proje Danışmanlığı Merkezi'nde Mühendis olarak çalışma hayatına başladı. İstanbul Kültür Üniversitesi'nin Genel Sekreter Yardımcılığı görevini üstlendi.

Nişantaşı Üniversitesi'nde bir süre Öğretim Görevlisi ve Üst Düzey Yönetici olarak çalıştıktan sonra memleketi Çivril'e döndü. 2017 yılında Dere Mimarlık Mühendislik firmasıyla inşaat, 2019 yılında Dora Girişimcilik firmasıyla züccaciye ve ev tekstili sektörlerinde faaliyetlerine başladı. 2017 yılında Cumhuriyet Halk Partisi Çivril ilçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. 2019 seçimlerinde CHP ilçe Belediye Meclis Üyesi Seçildi. 4 yıl İmar Komisyonu Üyeliği ve İmar Komisyonu Başkan Yardımcılığı görevleri ile hizmet verdi. Semih Dere evli ve bir kız çocuğu babasıdır.