Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Katılımcı Belediyecilik anlayışı kapsamında Çivril’de Halk buluşmaları kesintisiz sürüyor. - Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

HALK BULUŞMALARI KESİNTİSİZ SÜRÜYOR

HALK BULUŞMALARI KESİNTİSİZ SÜRÜYOR

Katılımcı Belediyecilik anlayışı kapsamında Çivril’de Halk buluşmaları kesintisiz sürüyor.
Denizli’nin Çivril ilçesinde halk buluşmaları devam ediyor. Katılımcılı Belediyecilik anlayışı kapsmaında gerçekleşen buluşmalarda Çivril Belediye Başkanı Semih, vatandaşlarla bir araya geldi. iğdir, Koçak, Karabebedirler Mahallelerinde başlayan halk buluşmaları, Bozdağ, Karahacılı, Reşadiye ve Özdemirci Mahalleleri ile devam etti. Buluşmada meclis üyeleri ve birim müdürleri de hazır bulundu. Başkan Semih Dere, mahalle sakinlerinin isteklerini ve problemlerini dinledi, çözüm önerilerini paylaştı. Katılımcı belediyecilik anlayışı çerçevesinde gerçekleşen halk buluşmalarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Halk buluşmaları Başkan Semih Dere'nin konuşması ile başladı. Dere, konuşmasında altyapı çalışmaları, sosyal projeler ve çevre düzenlemeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Bu bilgilendirmelerin ardından vatandaşlar, yaşadıkları mahallelerde karşılaştıkları sorunları dile getirip taleplerini ilettiler.
Halkla sık sık bir araya geleceklerini belirten Başkan Semih Dere, şu ifadeleri kullandı:
"Katılımcı belediyecilik anlayışı kapsamında gerçekleştirdiğimiz halk buluşmalarına kesintisz devam ediyoruz.  Bozdağ, Karahacılı, Reşadiye ve Özdemirci Mahallelerimizde halkımızla buluştuk. Hemşehrilerimizin taleplerini ve sorunlarını dinleyerek, çözüm önerilerini paylaştık. Bu tür buluşmaları düzenli olarak gerçekleştireceğiz. İletilen her talep ve sorunu titizlikle değerlendirecek, çözüm için gerekli adımları atacağız. Hep birlikte el ele vererek ilçemizi daha güzel ve yaşanabilir bir hale getireceğiz. Sizlerin desteği ve katılımı ile bu yolda daha güçlü adımlar atacağız. Bizleri misafir eden, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen hemşehrilerimize teşekkür ediyorum."
Programın sonunda Başkan Dere, vatandaşların sorunlarını çözmek için var gücüyle çalışacaklarını söyledi. Ayrıca, bu toplantıların sadece sorunları dinlemekle kalmayıp, vatandaşların önerilerini de almak ve birlikte çözüm üretmek için önemli olduğunu vurguladı.
Çivril Belediye Başkanı Semih Dere, halk buluşmaları kapsamında önümüzdeki günlerde mahalle ziyaretlerine devam edecek.