Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

GELENEKSEL İFTAR SOFRALARI ÇİVRİL'DE KURULDU.

GELENEKSEL İFTAR SOFRALARI ÇİVRİL'DE KURULDU.

Çivril Belediyesi, Çivril Kaymakamlığı, Türk Kızılay ve hayırsever vatandaşların destekleriyle  Çivril’de 77 mahallede iftar çadırları kuruldu.
Denizli’nin Çivril ilçesinde On bir ayın sultanı Ramazanın bereketi yaşandı. Bu kapsamda Çivril Belediyesi, Türk Kızılayı ve hayırsever vatandaşların destekleriyle 77 mahallede iftar çadırları kuruldu.  Ramazan ayında mahallelerde verilen iftar sofralarına  35 bin kişi katıldı.  Böylelikle binlerce kişi ramazan ayının verdiği mutluluğu ve bereketi aynı sofrada oruçlarını açarak yaşadı. Ramazan ayının manevi duyguları artıran en bereketli aylardan biri olduğunu belirten Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, “ Ramazan ayı boyunca 77 mahellemizde  kurduğumuz  iftar sofralarında hemşehrilerimiz ile buluştuk. Son iftarımızı da belediyemiz ve hayırsever vatandaşlarımızın desteği ile Kıralan Mahallemizde verdik. Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı ,ettiğimiz ibadet ve dualarımızı kabul etsin. Ramazan ayımız mübarek olsun. Rabbim sağlıklı ve sıhhatlı bir şekilde Ramazan Bayramına kavuşmayı da  nasip etsin." şeklinde konuştu. 

İhtiyaç sahibi, engelli, yaşlı ve depremzede vatandaşlar olmak üzere   18 bin kişinin evine de sefer taslarıyla yemek götürüldü.