Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
15 Temmuz

FERHAT İLE JULİET ÇİVRİLİLER İLE BULUŞTU

FERHAT İLE JULİET ÇİVRİLİLER İLE BULUŞTUÇivril Belediye ile Denizli Büyükşehir Belediyesi ortaklaşa “Ferhat ile Juliet” adlı tiyatro oyununu Çivrilli’ler ile buluşturdu. 

Denizli’nin Çivril ilçesinde kültürel etkinlikler tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda  Çivril Belediyesi ile Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 35. Uluslararası Tiyatro Festivali kapsamında “Ferhat ile Juliet” adlı tiyatro oyunu Çivril’de oynandı. Şevkiye Özel Fen Lisesi Konferans Salonu’nda sahnelenen tiyatro oyununa tiyatroseverler büyük ilgi gösterdi. Murat Kaçmaz’ın yazıp yönettiği komedi türündeki Ferhat ile Juliet tiyatro oyununda, izleyiciler Ferhat ve Juliet’in aşk hikayesini keyifle izlediler. Ücretsiz olarak sahnelenen tiyatro oyunu seyircilerin büyük beğenisini topladı. Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, “Bu güzel organizasyonun hemşehrilerimiz ile buluşmasına vesilen olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a, Gölcük Belediyesi’ne emeği geçen herkese ve bizi bu güzel gecede yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. Oyun sonrası Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, oyunculara çiçek ve plaket vererek teşekkür etti. 
Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl 35.’sini düzenleyeceği ve 2 Haziran’da düzenlenen kortej yürüyüşü ile başlayan Uluslararası Tiyatro Festivaline 5’i yurtdışından olmak üzere toplam 17 tiyatro grubu katılıyor.