Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

Çivril Mahalleler Arası Voleybol Turnuvası Tamamlandı

Çivril Mahalleler Arası Voleybol Turnuvası Tamamlandı

Çivril Belediyesi ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü'nce düzenlenen “Çivril Mahalleler Arası Voleybol Turnuvası” sona erdi.

Denizli'nin Çivril ilçesinde spor faaliyetleri tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi ile Çivril Gençlik ve  Spor İlçe Müdürlüğü birlikte Çivril Mahalleler arası  Voleybol Turnuvası düzenledi. 21 takımın katıldığı turnuva sona erdi. Turnuvaya Çivril Kaymakamı Turan Soğukoluk, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Çivril Kapalı Spor Salonu’nda oynanan final maçında Yamanlar Spor rakibi Çarşı Mahallesi'ni  3-1 yenerek kupanın sahibi oldu. İki takımın mücadelesi vatandaşlara heyecanlı dakikalar yaşattı. Karşılaşmanın sonunda konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, "Bizim amacımız 7'den 77'ye herkesin spor yapmasını sağlamak. Bunun içinde ilçemizde çeşitli dallarda turnuvalar düzenliyoruz. İnşallah Çivril olarak voleybol, futbol takımlarıyla  bilek güreşi ve minder güreşi yanında farklı spor dallarında da başarıların altına imza atacağız. Çivril Belediyesi olarak her zaman üzerimize düşeni yapıyoruz. Turnuva boyunca mücadele eden tüm takımları tebrik eder, hayatlarında başarılar dilerim." şeklinde konuştu. 21 takımın katıldığı turnuvada Çarşı Mahallesi 2'nci, Kıralan Mahallesi 3'üncü, Şenköy Mahallesi 4'üncü oldu.

Turnuva sonunda şampiyon olan Yamanlar Mahallesi'ne kupayı İlçe Kaymakamı Turan Soğukoluk ve Belediye Başkanı Niyazi Vural verdi.