Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
15 Temmuz

ÇİVRİL’DE UÇURTMA ŞENLİĞİ YAPILDI

ÇİVRİL’DE UÇURTMA ŞENLİĞİ YAPILDI


Çivril Belediyesi ile Çivril İlçe Müftülüğünün yaz kuran kursları kapanış programı etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğu uçurtma şenliklerinde çocuklar doyasıya eğlendi.
Denizli’nin Çivril ilçesinde kültürel etkinlikler hızla devam ediyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi ile Çivril İlçe Müftülüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu uçurtma şenliği tamamlandı. Yaz Kuran Kursları kapanış programı etkinlikleri kapsamında düzenlenen şenlik, Bayraktepe Mesirelik Alanı’nda gerçekleşti. Etkinlik ailelerin çocukları ile birlikte keyifli bir gün geçirmesine olanak sağlarken, gökyüzünde dans eden onlarca renkli uçurtma da görsel bir şölen sundu. Etkinlikte Konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; “Çocuklarımız gönüllerince eğlendi bizlerde onların mutluluğuna ortak olduk. Şenliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, etkinliğin açılışında çocuklarla birlikte uçurtma uçurdu. 
Etkinliğe katılanlar ise, hem doğanın tadını çıkarıp hem de sosyal bir etkinliğin keyfini çıkarmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.