Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL’DE MASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENDİ

ÇİVRİL’DE MASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENDİ

Çivril Belediyesi ile Çivril Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Çivril'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yıldönümü etkinlikleri kapsamında 1.GelenekseL Masa Tenisi Turnuvası tamamlandı.


HABER MERKEZİ
Denizli’nin Çivril ilçesinde spor faaliyetleri tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi ile Çivril Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün birlikte düzenlemiş olduğu 1. Geleneksel Masa Tenisi turnuvası sona erdi. Çivril’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde yapılan turnuvaya 63 Sporcu katıldı. Spor ve kültürel faaliyetlere her zaman destek vereceklerini belirten Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, “ Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. 7’den 77’ye herkesin spor yapması için turnuvalar düzenliyoruz. Çivril olarak masa tenisi, voleybol, futbol takımlarıyla bilek güreşi ve minder güreşi yanında farklı spor dallarında da başarıların altına imza atacağız. Çivril’imizi sporun merkezi haline getirmek için çalışıyoruz. Çivril Belediyesi olarak her zaman üzerimize düşeni yapıyoruz. Turnuva boyunca mücadele eden tüm takımları tebrik eder, hayatlarında başarılar dilerim. Çivril Kapalı Spor Salonu’nda yapılan turnuvada birinci M. Berkay Yüksek, İkinci Veli Çoban olurken, üçüncülük ödülünü Ege Kağan Elmas, Ramazan Yıldırımoğlu aldı. Turnuvada derece giren öğrencilere kupa ve madalyalarını Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural verdi.
Turnuvaya Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Çivril İlçe Gençlik Spor Müdürü Erkan Dündar  ve çok sayıda vatandaş katıldı.