Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
15 Temmuz

ÇİVRİL ‘DE İLK KEZ ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ 

ÇİVRİL ‘DE İLK KEZ ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ 


Çivril Belediyesi ile Çivril Kaymakamlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ramazan ayına özel etkinlikleri kapsamında “Çivril Çocuk Şenliği” düzenledi.
HABER MERKEZİ
Denizli’nin Çivril ilçesinde Çocuk Şenliği düzenlendi. Çivril Belediyesi ile Çivril Kaymakamlığı işbirliği ile düzenlenen Çocuk Şenliği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ramazan ayına özel etkinlikler kapsamında gerçekleşti. Çivril’de ilk defa düzenlenen Çocuk şenliğinde binlerce çocuk yer aldı. Çivril Kapalı Pazar yerinde gerçekleşen etkinlikte kurulan platformda çocuklar,  geleneksel kültürümüzün ortaoyunu Hacivat ile Karagöz, büyük bilge ve gülmece ustası Nasreddin Hoca gösterilerini dikkatle izlediler.  Palyaçolar eşliğinde oyunlar oynayıp dans ederek keyifli saatler geçirdiler. Bunun yanında halat çekme, çuval oyunu yumurta taşıma oyunları alana kurulan survıvor parkuru ve şişme oyun parkında çocuklar doyasıya eğlendi. Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; Ramazan ayına özel etkinlikler ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sevgili çocuklarımıza belediye olarak  Playland organizasyonunda güzel bir sürpriz yaptık. İlkini düzenlediğimiz şenlikte çocuklarımızı renkli görüntülerle buluşturarak sevinç, heyecan ve mutluluklarına ortak olduk. Çocuklarımız aileleriyle birlikte doyasıya eğlendi. Katılımlarından dolayı değerli anne ve babalara, sevgili çocuklara ve tüm hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.” şeklinde konuştu. Şenlik boyunca çocuklara ücretsiz boya kalemi, boyama kitabı ve tişört dağıtıldı. 
Çuval yarışı, Halat çekme ve yumurta taşıma oyunlarında dereceye giren çocuklara ödüller verildi.