Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL'DE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

ÇİVRİL'DE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYORÇivril Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Veterinerlik Hizmetleri Birimi biyosidal ilaçlama çalışmalarına devam ediyor. 

HABER MERKEZİ 
Çivril Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Veterinerlik Hizmetleri Birimi, ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Veteriner İşleri Birimi ekipleri havaların ısınması ile birlikte çoğalan haşerelere ve böceklere karşı seferberlik başlattı. Vardiya sistemi şeklinde çalışan ilaçlama ekipleri, ilçe merkezde ve kırsal kesimlerde haşerelere karşı ilaçlama gerçekleştiriyor. Uygulama esnasında kullanılan ilaçların halk sağlığı açısından hiçbir risk taşımadığını belirten Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, “Vatandaşlarımızın sağlığını korumak ve birçok bulaşıcı hastalıkları da kontrol altında tutmak için ilaçlama çalışmalarımızı uzman veteriner hekimler gözetiminde belli periyotlarla yapıyoruz.” şeklinde konuştu.

     Çivril Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Veterinerlik Hizmetleri birimi Geçtiğimiz günlerde başlanan ilaçlama çalışmalarını 77 mahallede yürütüyor.