Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
15 Temmuz

Çivril'de Geleneksel Futsal Turnuvası Başladı

Çivril'de Geleneksel Futsal Turnuvası Başladı

Çivril Belediyesi ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen “Çivril Geleneksel Kurumlar arası Futsal turnuvası başladı.

Denizli'nin Çivril ilçesinde sportif faaliyetler tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi ile İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü'nün birlikte düzenlemiş olduğu "Çivril Geleneksel Kurumlar arası Futsal Turnuvası başladı. Çivril Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen turnuvada ilk maç  Çivril Belediyesi Temizlik İşleri ile Huzur evi arasında oynandı. Bu maçın başlangıç vuruşunu Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural yaptı. Spor ve kültürel faaliyetlere her zaman destek vereceklerini belirten Belediye Başkanı Niyazi Vural, "Biz Çivril Belediyesi olarak her zaman üzerimize düşeni yapıyoruz. Sporun ve sporcunun daima yanındayız. 7'den 77'ye herkesin spor yapması için turnuvalar düzenliyoruz. Çivril'i nasıl turizmde marka haline getirdiysek, Sporun merkezi haline getirmek içinde çalışıyoruz. Bu turnuvada 16 takımız mücadele edecek. Katılımlarından dolayı bütün takımları tebrik ediyor, hepinize başarılar diliyorum.

16 takımın dört grupta mücadele edeceği maçlarda grup maçları puan usulü yapılırken gruplardan çıkan takımların maçları eleme usulüne göre yapılacak. Turnuvanın finali 16 Şubat tarihinde yapılacak.