Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL'DE ÇEVRE YOLU KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZLA İLERLİYOR.

ÇİVRİL'DE ÇEVRE YOLU KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZLA İLERLİYOR.

Çivril Belediyesi ile Karayolları ekipleri, Çevre Yolu üzerinde kaldırım düzenleme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Denizli’nin Çivril ilçesinde yol ve kaldırım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi ile Karayolları ekipleri çevre yolundaki kaldırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Fen İşleri ekipleri tarafından çevre yolunda kaldırım çalışmaları başladı. Belirli bir plan çerçevesinde çalışmalar gerçekleştiren Çivril Belediyesi Fen İşleri ile Karayolları ekipleri ilçe merkezde bulunan Yukarı Mahalle, Çarşı Mahallesi ve Şehitler Mahallesi’ni kapsayan çevre yolunda iyileştirme ve tesviye çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar ile ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; “Göreve geldiğimiz günden itibaren çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Belediye olarak mahallelerde ihtiyaç duyulan her noktaya hizmet götürerek, yerleşim alanlarının ihtiyaçlarını da bu kapsamda hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Çivril’imiz,  Uşak-Burdur-Isparta ve Antalya Bölünmüş karayolu ile Uşak- Denizli Bölünmüş karayolu üzerindedir. Çarşı, Yukarı Mahalle ve Şehitler Mahallelerimizi de kapsayan Uşak-Denizli Çevre yolu üzerinde binlerce araç seyahat ediyor. Buradaki kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için bir çalışma başlatarak, belediyemiz ve karayolları ekiplerimiz ile birlikte kaldırım düzenleme çalışmalarına devam ediyoruz.  Vatandaşlarımızın daha konforlu ulaşım imkanlarına kavuşması için gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çivril’den gelip geçenler buradaki güzel manzara ile yolculuklarını tamamlayacaklar. Hayırlı uğurlu olsun. “ şeklinde konuştu. 
Belediye ekipleri, bölgedeki çalışmalarını sürdürürken, vatandaşlarda çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.