Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL'DE ALT YAPI VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARIYLA 30 AĞUSTOS CADDESİ YENİDEN ŞEKİLLENİYOR.

ÇİVRİL'DE ALT YAPI VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARIYLA 30 AĞUSTOS CADDESİ YENİDEN ŞEKİLLENİYOR.

Çivril 30 Ağustos Caddesi’nin yağmur suyu hattı döşeme çalışmaları Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ) tarafından başladı. Ardından Çivril Belediyesi kilit parke döşeme çalışmaları  gerçekleştirecek.

Çivril’de üstyapı ve alt yapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ) tarafından yağmur suyu hattı döşeme  çalışmaları başladı. Daha sonra Çivril Belediyesi kilit parke döşeme  çalışmalarına başlayacak. Çivril’de  DESKİ ekipleri yağışlı havalarda yaşanan su baskınlarını önlemek amacı ile yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarına başladı. Çalışmalar ile ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; “Göreve geldiğimiz günden itibaren çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Belediye olarak mahallelerde ihtiyaç duyulan her noktaya hizmet götürerek, yerleşim alanlarının ihtiyaçlarını da bu kapsamda hızlı bir şekilde karşılıyoruz. 30 Ağustos okulunun  da bulunduğu  30 Ağustos Caddesi’nde alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu cadde yıllardır bakımı yapılmayan kaldırımları düzensiz bir yolumuzdu. İlçemizde devam eden doğal gaz çalışmalarının ardından yolumuz bozuldu. Bu yolumuzda Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğümüz tarafından alt yapı çalışmaları başladı. Şuanda DESKİ 30 Ağustos Caddesi’nde yağmur suyu çalışması yapıyor. Tamamlandığında belediye olarak kilit parke döşeme çalışmalarını gerçekleştirerek hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Şık bir cadde haline getireceğiz. Hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.