Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL’DE 15 MAHALLEDE İFTAR ÇADIRI KURULDU

ÇİVRİL’DE 15 MAHALLEDE İFTAR ÇADIRI KURULDU

Çivril Belediyesi, Türk Kızılay ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla Ramazan ayının 9. Gününde Çivril’de 15 Mahalle’de iftar çadırları kuruldu.

Denizli’nin Çivril ilçesinde On bir ayın sultanı Ramazan ayı coşkusu yaşanıyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi, Türk Kızılay ve hayırseverlerin katkılarıyla vatandaşlara iftar yemeği veriliyor. Ramazan ayının 9. Gününde 15 Mahalleye iftar çadırları kuruldu. 7’den 77’ye yüzlerce kişi iftar programlarına katılıyor. Her gün farklı mahallelerde olan iftar programına vatandaşlar büyük ilgi göstererek,  ramazan ayının verdiği mutluluğu ve bereketi aynı sofrada oruçlarını açarak yaşıyorlar. Ramazan ayının manevi duyguları artıran en bereketli aylardan biri olduğunu belirten Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, “Ramazan ayının bereketini aynı sofrada paylaşmak için tüm hemşehrilerimizle iftar programlarımızda buluşuyoruz. Rabbim tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz ibadet ve dualarımızı kabul etsin. Ramazan ayımız mübarek olsun.” şeklinde konuştu.
İftar coşkusu bugün Işıklı, Yeniköy, Belence, Çakallar, Aşağı Çapak, Yukarı Çapak, Osmanköy ve Çağlayan Mahallelerimizde yaşanacak.