Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL BELEDİYESİ YARIYIL TATİLİNDE ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ.

ÇİVRİL BELEDİYESİ YARIYIL TATİLİNDE ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ.

Yarı yıl tatilinde çocuklara farklı etkinlikler düzenleyen Çivril Belediyesi, Nasreddin Hoca, orta oyunu Hacivat ile Karagöz ve Palyaço gösterileri düzenledi. 
Denizli’nin Çivril ilçesinde kültürel faaliyetler tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi yarı yıl tatilinde çeşitli etkinlikler düzenliyor. Öğrenciler için sinema günler ve atölye etkinlikleri düzenleyen Çivril Belediyesi şimdi de Nasreddin Hoca, orta oyunu Hacivat ile Karagöz ve Palyaço gösterileri düzenledi. Tren İstasyonu Sosyal tesislerinde düzenlenen gösteriye çok sayıda çocuk aileleri ile birlikte katıldı. Cuma günleri çocuklar, Cumartesi gün de yetişkinler için sinema günleri düzenleyen Çivril Belediyesi sömestr tatilinde öğrenciler için tiyatro ve Nasreddin hoca gösterileri organize etti. Büyük ilgi gören gösteride çocuklar gönüllerince eğlenirken aileler de çocukları ile keyifli vakit geçirdi. Etkinliği öğrencilerden gelen talep ve istekler doğrultusunda düzenlediklerini belirten Belediye başkanı Niyazi Vural; “Okul ziyaretlerimizde öğrencilerimizden gelen en büyük istek sinema ve tiyatro gösterileri yapılmasıydı. Hafta sonu sinema gösterimlerimiz devam ediyor sömestr tatilinde de Nasreddin Hoca, orta oyunu Hacivat ile Karagöz ve palyaço gösterileri düzenleyerek öğrencilerimizin güzel bir tatil geçirmelerini ikinci dönem derslerine daha iyi hazırlanmalarını istedik.”dedi.  
Sömestr tatilinde çocukları ödüllendirmek istediklerini belirten Başkan Vural “çeşitli aktivitelerin de yer aldığı sinema Günleri etkinliğimizde sevgili çocuklarımız, o minicik dünyalarında hafızalarında unutulmaz anlar zamanlar ve hatıralar biriktirecekler. Çocuklarımız sinema keyfi yaşarken onlara eşlik eden ailelerimiz de bir sosyal yaşam ve cazibe merkezi olan Belediye Sosyal tesislerimizde hoşça vakit geçiriyorlar” diye konuştu.