Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN SİNEMA GÜNLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

ÇİVRİL BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN SİNEMA GÜNLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Çivril Belediyesi tarafından düzenlenen sinema günleri etkinliği başladı. Haftada iki gün yapılacak gösterim Tren Yolu sosyal tesislerinde düzenleniyor.
Denizli’nin Çivril ilçesinde kültürel faaliyetler tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi tarafından sinema günleri etkinliği başladı. İlk gösterimin bu hafta sonu yapıldığı geceye çocuklar büyük ilgi gösterdi. Çocuklar, kendileri için hazırlanan film ve animasyonları anne ve babaları ile birlikte izleme fırsatı buldu. 
Cumartesi günü düzenlenen ilk gösterimde çocuklar ile birlikte film izleyen başkan Vural, çocukların mutluluğuna ortak oldu. Film öncesi çocuklar ve aileleri ile sohbet eden Başkan Vural, çocuklara film gecesi hazırlanan patlamış mısırlardan dağıttı. 
Çocuklarını film gecesine getiren anne ve babalar başkan Niyazi Vural’a teşekkür ederek “Çivril’de büyük eksikliği olan bu hizmeti verdiğiniz için teşekkür ederiz. Gençler ve çocuklar için önemli olan bir sosyal etkinliği haftada iki gün ücretsiz şekilde sunmanız örnek bir çalışma. Çocuklar adına teşekkür ederiz” dediler. 
Çivril'i kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturmaya devam ettiklerini belirten Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, “Nasıl ki Çivril'i turizmin merkezi yapma yolunda çalışmalarımızı sürdürüyorsak, kültürün ve sanatın merkezi yapmak içinde gece gündüz çalışıyoruz. Düzenlediğimiz kültürel ve sanatsal etkinliklerle de adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. İlçemizde ikincisini gerçekleştirdiğimiz sinema günleri etkinliğiyle de birbirinden kaliteli, eğlenceli filmler gösterimde olacak. Cuma günleri çocuklara, Cumartesi günleri de vatandaşlar için gerçekleştireceğimiz bu etkinliğe herkesi bekliyoruz” şeklinde konuştu.
Cuma gün çocuk ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği sinema günlerinin ikincisi gösterimi Cumartesi gün yetişkin ve aileler için düzenlendi. Çivril Tren Yolu Gar Binası Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ve çok sayıda vatandaş katıldı.