Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL BELEDİYESİ'NDEN ÇOCUK ŞENLİĞİ

ÇİVRİL BELEDİYESİ'NDEN ÇOCUK ŞENLİĞİ

ÇİVRİL BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUK ŞENLİĞİ 
 
Çivril Belediyesi ile Çivril Kaymakamlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında “Çivril Çocuk Şenliği” düzenledi.
HABER MERKEZİ
Denizli’nin Çivril ilçesinde Çocuk Şenliği düzenlendi. Çivril Belediyesi ile Çivril Kaymakamlığı işbirliği ile düzenlenen Çocuk Şenliği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikler kapsamında gerçekleşti. Çivril’de ikincisi düzenlenen Çocuk şenliğinde binlerce çocuk yer aldı. Çivril Kapalı Pazar yerinde gerçekleşen etkinlikte kurulan platformda çocuklar,  geleneksel kültürümüzün ortaoyunu Hacivat ile Karagöz,Aşuk ile Maşuk, büyük bilge ve gülmece ustası Nasreddin Hoca gösterilerini dikkatle izlediler.  Palyaçolar eşliğinde oyunlar oynayıp dans ederek keyifli saatler geçirdiler. Bunun yanında tahta bacak,alana kurulan survıvor parkuru ve şişme oyun parkında çocuklar doyasıya eğlendi. Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sevgili çocuklarımıza belediye olarak  güzel bir sürpriz yaptık. İkincisini düzenlediğimiz şenlikte çocuklarımızı renkli görüntülerle buluşturarak sevinç, heyecan ve mutluluklarına ortak olduk. Çocuklarımız aileleriyle birlikte doyasıya eğlendi. Katılımlarından dolayı değerli anne ve babalara, sevgili çocuklara ve tüm hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.” şeklinde konuştu. Şenlik boyunca çocuklara ücretsiz pamuk şeker ve patlamış mısır,  boya kalemi boyama kitabı, tişört ve toplar dağıtıldı.