Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL BELEDİYESİ KURSİYER ÖĞRENCİLERE GEZİ PROGRAMI DÜZENLEDİ.

ÇİVRİL BELEDİYESİ KURSİYER ÖĞRENCİLERE GEZİ PROGRAMI DÜZENLEDİ.

Çivril Belediyesi, Kültür tanıtım çalışmaları çerçevesinde Özdemirci Mahallesi'ndeki Halı ve Kilim Kursu ve Kuran Kursu'ndaki kursiyerlere Çivril Camiileri ve tarihi Mavi Konağa gezi programı düzenledi.
HABER MERKEZİ

Çivril Belediyesi tarafından ilçenin tarihi güzelliklerini yerinde görmeleri için gerçekleştirilen geziye 23 tane kursiyer katıldı.
 Sabahın erken saatlerinde Özdemirci Halk Eğitim Merkezi Giyim ve Nakış Kursu önünden hareket  eden kursiyerlerin ilk durağı,kırk kültür tabasına rastlanan Beyce Sultan Yerleşkesi ziyareti oldu ardından
 dinlerin harman olduğu 13. yy beylikler devri mimarisi, bünyesindeki devşirme malzemeler ile iki kültürü yansıtan Dedeköy Camii ve türbeleri ziyaret edilip, dualar edildi. Devamında da tarihi  Mavi Konak ziyaret edildi. Son olarak da Savran Mahallesindeki Serbanşah Camii'sini ziyaret eden kursiyerler birçok uygarlıklara ev sahipliği yapan tarihi güzellikleri Çivril'i görme imkanı sağlayan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural'a  teşekkür ederek, geziden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.