Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Çivril Belediyesi ekipleri tarım alanlarına ulaşımı kolaylaştırmak için arazi yollarında yoğun çalışma başlattı.  - Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL BELEDİYESİ EKİPLERİ ARAZİ YOLLARINDA YOĞUN ÇALIŞMA BAŞLATTI

ÇİVRİL BELEDİYESİ EKİPLERİ ARAZİ YOLLARINDA YOĞUN ÇALIŞMA BAŞLATTI

Denizli’nin Çivril ilçesinde arazi yollarına yönelik çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi ekipleri, ilçede tarım faaliyetlerini desteklemek ve çiftçilerimizin tarım alanlarına ulaşımını kolaylaştırmak için  yoğun bir çalışma başlattı. Arazi yollarındaki çalışmalarını titizlikle sürdüren ekipler, çalışmalar çerçevesinde ulaşımın zor olduğu yeri tespit ederek; yol genişletme ve iyileştirme çalışmaları yapıyor.  Ayrıca yağışlı havalarda oluşabilecek çamur ve su birikintisinin önüne geçmek için  çalışmalar da gerçekleştiriliyor. Çiftçilerin ürünlerini daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmasını sağlamak için arazi yollarının bakım ve onarımına büyük önem verdiklerini belirten Çivril Belediye Başkanı Semih Dere; “Çiftçilerimizin üretim faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde sürdürebilmeleri için arazi yolu çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Çiftçilerimizin tarladaki ürünlerini daha rahat ve hızlı bir şekilde pazara ulaşmalarını sağlamak için arazi yollarının bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Çiftçimizin ihtiyaçlarını karşılamak için var gücümüzle gece gündüz demeden çalışıyoruz.” şeklinde konuştu. 
Çiftçiler yapılan bu hizmetten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Çivril Belediye Başkanı Semih Dere’ye teşekkür etti.
Yolların düzenlenmesi ile birlikte vatandaşların tarım arazilerine daha rahat ve hızlı bir şekilde ulaşması hedefleniyor.