Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL BELEDİYE BAŞKANI NİYAZİ VURAL VE KAYMAKAM HASAN AKBULUT, YILBAŞI GECESİ GÖREVDE OLAN GÜVENLİK GÜÇLERİ VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET EDEREK YENİ YILLARINIKUTLADI.

ÇİVRİL BELEDİYE BAŞKANI NİYAZİ VURAL VE KAYMAKAM HASAN AKBULUT, YILBAŞI GECESİ GÖREVDE OLAN GÜVENLİK GÜÇLERİ VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET EDEREK YENİ YILLARINIKUTLADI.

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural,  Çivril Kaymakamı Hasan Akbulut yılbaşı gecesi görev başındaki güvenlik güçleri itfaiye ve sağlık çalışanlarının yeni yılını kutladı.
Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ile Çivril Kaymakamı Hasan Akbulut 2023 yılının son  saatlerinde  görev başında olan emniyet, jandarma itfaiye ve sağlık personelinin ziyaret etti. İlk olarak İlçenin huzur ve güvenliği için gece gündüz koşturan kolluk kuvvetlerini ziyaret eden Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, ve Çivril Kaymakamı Hasan Akbulut'a İlçe Emniyet Müdürü Asım Kayacı ile İlçe Jandarma Komutanı Ali Çolak eşlik etti. Ardından protokol her türlü acil durumlarda görevi başında olan itfaiye çalışanları ile acil serviste çalışan personel, hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladılar. Her zaman özveri ve gayretle çalışan kolluk kuvvetlerini ve sağlık çalışanlarına teşekkür eden Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, "2024 yılının ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını yeni yılın çok daha bereketli, huzurlu, ve sağlıklı geçmesini gönülden temenni ediyor, bu vesileyle tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum."dedi.