Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL BELEDİYE BAŞKANI NİYAZİ VURAL, VATANİ GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRMEK İÇİN ASKERE GİDECEK GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ.

ÇİVRİL BELEDİYE BAŞKANI NİYAZİ VURAL, VATANİ GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRMEK İÇİN ASKERE GİDECEK GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ.

Vatani görevlerini yerine getirmek için askere gidecek gençler için asker duası edildi. Kıralan Mahallesi’nde meydanda yapılan duaya Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural da katıldı. Gençlerin ailelerine hayırlı olsun temennilerinde bulunan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural;  bir süre asker gençlerle sohbet etti. . Gençlere askerliğin önem ve sorumluluğunu anlatan Başkan Vural “hepiniz bizim göz bebeğimizsiniz. İnşallah bu kutsal görevi başarı ile tamamlayıp baba ocağına döneceksiniz. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Rabbim gittiğiniz birliklerde vatana millete Türk Silahlı Kuvvetlerine hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi. 
Vatani görevini yerine getirmek için askere gidecek gençler için dua eden Çivril İlçe Müftüsü Muhammed Çörekçi; Kıralan Mahallemizden askere gidecek olan evlatlarımıza hayırla gitmelerini hayırla vatani görevini yerine getirmelerini, vatan için nöbet tutmalarını nasip eyle yarabbi..  Allahım, ordumuz, yurdumuz, milletimiz sana emanet, muhafaza eyle. Mehmetçiğimize yurt savunmasında, vatanımızı koruma da güç ve kuvvet nasip eyle. Karada, havada, denizde, her yerde, yardımını esirgeme yarabbim. Canlarını feda ederek bize emanet bıraktığın vatan topraklarımızı düşmanın çizmesi altında ezdirtme yarabbi. Rengini şehitlerimizin kanından alan, semalarımızda nazlı nazlı dalgalanan, istikbalimizin sembolü al bayrağımızı indirtme yarabbi. Ordumuzu, askerimizi, polisimizi, jandarmamızı muvaffak eyle yarabbi.” dedi.
Geçlerle hatıra fotoğrafı çektiren Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, askere gidecek 30 gence Türk bayrağı hediye etti.