Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL BELEDİYE BAŞKANI NİYAZİ VURAL PAZAR ZİYARETİ

ÇİVRİL BELEDİYE BAŞKANI NİYAZİ VURAL PAZAR ZİYARETİ

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural pazar esnaflarını  ziyaret etti. Çıtak, Kıralan ve Gürpınar pazar yerlerini ziyaret eden Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, hem vatandaşlarla hem de esnafla sohbet ederek, taleplerini dinledi. 

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bu bağlamda Çıtak, Kıralan ve Gürpınar Pazar yerlerini ziyaret eden Başkan Vural, vatandaşların ve esnafın taleplerini dinledi. Ziyaret sırasında Çivril Belediye Başkan Yardımcıları Latif Selçuk ve Ekrem Çulha ile Meclis Üyeleri Alaattin Yalçın ve Kerim Doruk hazır bulundu. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Vural,  “Gerek bilgilendirme ve istişare toplantılarıyla gerekse esnaf ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya geldik. İlçemizin durumunu belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını esnaf kardeşlerimizle paylaştık. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimize hemşehrilerimizin desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi. 
Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkanı Niyazi Vural’a pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini de dile getirdiler. Esnaflar, Başkan Vural’a kendilerini ziyaret etmesi ve Çivril’de yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.