Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL BELEDİYE BAŞKANI NİYAZİ VURAL ,GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ.

ÇİVRİL BELEDİYE BAŞKANI NİYAZİ VURAL ,GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ.

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Çivril Gençlik Merkezi ile Halk Eğitim Merkezinde eğitim gören gençlerle bir araya geldi. 
Denizli’nin ilçe Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, gençlerle buluşmalarını sürdürüyor. Her fırsatta öğrenci ve gençlerle bir araya gelen Başkan Vural bu kez Çivril Gençlik Merkezi ile Halk Eğitim Merkezinde eğitim gören gençleri ziyaret etti. Gençlerle tek tek sohbet eden  Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; “Sizler geleceğimizin teminatısınız. Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz gençlerimizin kendilerini yetiştirmelerine katkı sağlamak bizleri gururlandırıyor. Bu hususta bizler üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Gençlik merkezimizin ve Halk Eğitim Merkezi’mizin sosyal aktiviteleri de gençlerimize ayrı bir keyif vermektedir. Yoğun ders programından sıkılan gençlerimiz başarılarını bu aktivitelerle kutlamaktadır. Resim, müzik ve kareta gibi kurslara da yoğun ilgi olduğunu görmek bizleri ayrıca sevindiriyor. Hepsine eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu. 
Çivril Gençlik Merkezi’ndeki öğrenciler ile bir araya gelen Başkan Vural, müzik eğitimi alan gençlerden çaldıkları enstrüman ve eğitimlerle ilgili bilgi aldı. Bir süre gençlerle birlikte gitar ve bağlama çalan Başkan Vural, gençlerle TV üzerinden futbol maçı oynadı. Piyano çalan Başkan Vural, gençlerle kısa da bir konser verdi. 
Çivril Belediyesi ile Çivril Halk Eğitim Merkezi’nin birlikte açtığı Karate kursunu  ziyaret eden Başkan Vural; “ Her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Belediyemiz bünyesinde voleybol, futbol, minder güreşi, ve bilek güreşi takımlarımız var bunun yanına Çivril Halk Eğitim Merkezi ile birlikte karate takımını da eklemiştik. Bugünde öğrencilerimize kupa ve sertifikalarını vermek için ziyaret ettik. Hepsini tek tek tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.“ dedi.