Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL BELEDİYE BAŞKANI NİYAZİ VURAL, ÇITAK PAZAR YERİNDE VATANDAŞLARLA VE ESNAFLA BULUŞTU

ÇİVRİL BELEDİYE BAŞKANI NİYAZİ VURAL, ÇITAK PAZAR YERİNDE VATANDAŞLARLA VE ESNAFLA BULUŞTU

Çıtak pazar yerini  ziyaret eden Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, hem vatandaşlarla hem de esnafla tek tek sohbet ederek, taleplerini dinledi. 
Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bu çerçevede Çıtak Pazar yerini ziyaret eden Başkan Vural, vatandaşların ve esnafın taleplerini dinledi. Ziyaret sırasında Meclis Üyesi Kerim Doruk hazır bulundu. Pazar tezgâhlarını tek tek dolaşarak esnafı ziyaret eden Başkan Vural, pazar yerinde alışveriş yapan halkla da sohbet etti. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Vural,”İlçemizin durumunu belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını esnaf kardeşlerimizle paylaştık. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Özdemirci, Kıralan, Beydilli, Osmanköy, Reşadiye, Irgıllı ve Karahacılı Mahallelerimize pazar yerleri yaptık. Yukarı Çapak Mahallemize pazar yeri yapıyoruz. Hizmetlerimize hemşehrilerimizin desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.
Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkanı Niyazi Vural’a pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Esnaflar, Başkan Vural’a kendilerini ziyaret etmesi ve Çivril’de yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.