Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL 2. ÇOCUK ŞENLİĞİ BAŞLIYOR

ÇİVRİL 2. ÇOCUK ŞENLİĞİ BAŞLIYOR


Çivril Belediyesi ile Çivril Kaymakamlığı işbirliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 29-30 Nisan 2023 tarihlerinde “Çivril Çocuk Şenliği düzenlenecek.


Denizli’nin Çivril ilçesinde kültürel etkinlikler tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi ile Çivril Kaymakamlığı ortaklaşa Çocuk Şenliği düzenleyecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan Çivril Çocuk Şenliği 29-30 Nisan 2023 tarihleri arasında İlçe Kapalı Pazar Yeri’nde yapılacak. Çocuk şenliğinde şişme oyun alanları, survivor parkuru, geleneksel kültürümüzün ortaoyunu Hacivat ile Karagöz, Türk-İslam Kültürü filozoflarından, büyük bilge ve gülmece ustası Nasreddin Hoca oyunları, aşuk ile maşuk oyunları  yer alacak. Bunların yanında halat çekme, çuval oyunu ve yumurta taşıma oyunları ile çocuklar fiziksel aktivitelerde bulunacak. Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; “Çocuklarımızı bu şenlikte renkli görüntülerle buluşturarak, sevinç heyecan ve mutluluklarına katkı sağlamak istiyoruz. Harika birgün çocukları bekliyor olacak. Düzenleyeceğimiz şenliğe çocuklarımızı aileleri ile birlikte bekliyoruz.
Etkinliklere katılım ücretsiz olacaktır. Gün boyu sürecek şenlikte çocuklara çeşitli ikramlar ve sürpriz hediyeler verilecektir.