Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL 2. BİLARDO TURNUVASI TAMAMLANDI

ÇİVRİL 2. BİLARDO TURNUVASI TAMAMLANDI

ÇİVRİL 2. BİLARDO TURNUVASI TAMAMLANDI
Çivril Belediyesi ile Çivril Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünü birlikte düzenlemiş olduğu 2. Bilardo turnuvası tamamlandı.
HABER MERKEZİ 
Denizli’nin Çivril ilçesinde sportif faaliyetler tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi ile Çivril Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün birlikte düzenlemiş olduğu Çivril 2. Bilardo turnuvası tamamlandı. Çivril Saray Bilardo Salonu’nda yapılan bilardo turnuvasına 36 sporcu katıldı. Final müsabakasında İrfan Arslan ile Hasan Güler karşı karşıya geldi. 3 bant bilardo turnuvasında rakibini 50-47 yenen İrfan Arslan turnuvanın şampiyonu oldu. Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğunu belirterek, futbolda, voleybolda, bilardoda, karetada, bilek güreşinde, minder güreşinde Çivril Belediyesi olarak sporun ve sporcunun destekçisiyiz. Bu tür etkinliklerin artmasını istiyoruz.  Bilardo turnuvasına önümüzdeki yıllarda katılımın daha fazla olmasını istiyoruz. Tüm sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” şeklinde konuştu. 
Turnuvanın sonunda Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, dereceye giren sporculara kupa ve ıslakalarını takdim etti.