Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Çivril Belediyesi tarafından 5-9 Aralık tarihleri arasında Çivril 1. Kitap Günleri düzenlenecek. - Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

ÇİVRİL 1. KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR

ÇİVRİL 1. KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR

ÇİVRİL 1. KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR Çivril Belediyesi tarafından 5-9 Aralık tarihleri arasında Çivril 1. Kitap Günleri düzenlenecek.

Denizli’nin Çivril ilçesinde kültürel faaliyetler tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi tarafından 5-9 Aralık tarihleri arasında Çivril 1. Kitap Günleri etkinliği düzenlenecek. Recep Yazıcıoğlu Konferans Salonu’nda yapılacak kitap günleri 5 gün boyunca açık olacak. Yaklaşık 25 yayınevi ve 25 yazarın yer alacağı kitap günleri  binlerce okuyucu ile buluşacak. Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; ”Kitap günlerinin düzenlenmesi için özellikle öğrencilerimizden çok yoğun talepler aldık. Bizlerde kitapseverlerin bu taleplerine sessiz kalmayarak birçok yayınevini ve birbirinden değerli yazarları ve yayınevlerini Çivril’imize davet etik. Gelişen dünyada başarılı ve kültürlü nesiller için okumanın ve kitabın önemi son derece önemlidir. Bunun için okuma alışkanlığını kazandırmak amacıyla bizlerde kültürel alanda Çivril için güzel bir etkinlik planladık. İlçemizde ilk defa düzenlenecek  olan bu etkiliğe herkesi bekliyoruz” dedi.
 Recep Yazıcıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleşecek kitap günleri 09:00-19:00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.