Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

HALK BULUŞMALARINDA BAŞKANA YOĞUN İLGİ

HALK BULUŞMALARINDA BAŞKANA YOĞUN İLGİ

Çivril Belediye Başkanı Semih Dere, halk buluşmaları kapsamında İğdir, Koçak ve Karabedirler Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Dere, belediye çalışmalarını daha şeffaf ve katılımcı hale getirmek amacıyla düzenlediği bu buluşmalara aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Çivril Belediyesi Meclis Salonu'nda vatandaşlarla buluşarak, taleplerini ve sorunlarını dinleyen Başkan Dere, bu kez İğdir, Koçak ve Karabedirler Mahallelerinde mahalle sakinlerinin taleplerini ve sorunlarını dinledi, çözüm önerilerini paylaştı. Katılımcı belediyecilik anlayışı çerçevesinde gerçekleşen halk buluşmalarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 

Halk buluşmaları Başkan Semih Dere'nin konuşması ile başladı. Dere, konuşmasında altyapı çalışmaları, sosyal projeler ve çevre düzenlemeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Bu bilgilendirmelerin ardından vatandaşlar, yaşadıkları mahallelerde karşılaştıkları sorunları dile getirip taleplerini ilettiler. 

Halkla sık sık bir araya geleceklerini belirten Başkan Semih Dere, şu ifadeleri kullandı: 

"Katılımcı belediyecilik anlayışı kapsamında ilk buluşmamızı belediyemizin meclis salonunda gerçekleştirmiştik. Bugün de İğdir, Koçak ve Karabedirler Mahallelerimizde halkımızla bir araya geldik. Bu tür buluşmaları düzenli olarak gerçekleştireceğiz. İletilen her talep ve sorunu titizlikle değerlendirecek, çözüm için gerekli adımları atacağız. Hep birlikte el ele vererek ilçemizi daha güzel ve yaşanabilir bir hale getireceğiz. Sizlerin desteği ve katılımı ile bu yolda daha güçlü adımlar atacağız. Bizleri misafir eden, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen hemşehrilerimize teşekkür ediyorum." 

Programın sonunda Başkan Dere, vatandaşların sorunlarını çözmek için var gücüyle çalışacaklarını söyledi. Ayrıca, bu toplantıların sadece sorunları dinlemekle kalmayıp, vatandaşların önerilerini de almak ve birlikte çözüm üretmek için önemli olduğunu vurguladı. 

Çivril Belediye Başkanı Semih Dere, halk buluşmaları kapsamında önümüzdeki günlerde mahalle ziyaretlerine devam edecek.