Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
15 Temmuz

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI VE ÇİVRİL’İN KURTULUŞU BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI VE ÇİVRİL’İN KURTULUŞU BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI VE ÇİVRİL’İN KURTULUŞU  BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI.
Çivril’de 30 Ağustos Zafer Bayramı ve  Çivril’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 101.yıl dönümü , coşku ve gurur dolu etkinliklerle kutlandı.
Çivril’de kutlamalar, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunulmasıyla başladı. Kaymakamlık ve Çivril Belediye Başkanlığı’nın Atatürk Anıtı'na çelenk sunumlarının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunumunun ardından, kaymakamlık makamında,tebrik kabulü gerçekleşti
devamında Çivril Merkez Şehitlik  ve Cabar Milli Mücadele Şehitliği ziyaret edildi. 
Akşam saatlerinde ise, Mehteran Konseri ve Fener Alayı yürüyüşü gerçekleşti. Vatandaşlar, ellerinde meşalelerle yürüyüşe katıldılar . Kutlamalar, akşam saatlerinde düzenlenen  Hüseyin Yıldız halk konseri ile doruk noktasına ulaştı.
Çivril Belediye Başkanı Niyazi VURAL programın sonunda yaptığı konuşmada, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve  Çivril’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 101.yıl kutlamak üzere ilçe halkını bir araya getirerek, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Başkan Niyazi VURAL yaptığı konuşmada, "Bugün, Türk milletinin ve Çivril’imizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin simgesi olan 30 Ağustos Zaferi ve Çivril’in Kurtuluşunun  101. yıl dönümünü gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Ağustos ayı bizim için zaferler ayı. Bu zaferler , milletimizin azim ve kararlılığının bir göstergesidir. Bizler de Çivril  olarak, bu tarihi günü büyük bir coşkuyla kutlamaktan onur duyuyoruz" dedi.