Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
15 Temmuz

ÇİVRİL 2. AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI BAŞLADI

ÇİVRİL 2. AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI BAŞLADI


ÇİVRİL 2. AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI BAŞLADI
Çivril Belediyesi ile Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleleştirilen 2. Akıl ve Zeka Oyunları turnuvası başladı.
HABER MERKEZİ 
Denizli’nin Çivril İlçesinde kültürel faaliyetler tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi ile Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün birlikte düzenlemiş olduğu 2. Akıl ve Zeka Oyunları turnuvası başladı. Bu yıl ikincisi düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları oyunları turnuvası Çivril Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti. İlçede eğitim faaliyetlerini sürdüren ilkokul ve ortaokulların katıldığı turnuvada 180 öğrenci yer aldı. Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, “Çivril'in bir turizm memleketi, Çivril'in bir tarım memleketi, Çivril'in bir sanayi memleketi olması için uğraş veriyoruz. Yollar yapıyoruz, kaldırımlar yapıyoruz. Halı sahaları, spor salonları, binalar inşa ediyoruz; ama yaptığımız en faydalı yatırımın işte bu çocuklarımıza yapmış olduğumuz yatırım olduğunun farkındayız. Bunun için de çocuklarımızın her ortamda gelişiminde hem ruhsal hem bedensel gelişimlerini sağlıklı bir şekilde yürütebilmeleri için bir çok etkinlikler düzenliyoruz. Bunlardan biri de Akıl ve Zeka Oyunları turnuvası Geçen yıl ilkini düzenledik. Artık geleneksel hale getiriyoruz. Bu yıl ikincisini düzenliyoruz. Bizler Çivril Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımız için üzerimize düşen ne varsa onu yerine getiriyoruz. Dün yaptık. Bugün yaptık.. inşallah yarında yapacağız. Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen başta öğretmenlerimiz olmak üzere teşekkür eder, turnuvaya katılan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim” şeklinde konuştu.