Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
Denizli | Çivril Belediyesi
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN 107. YILDÖNÜMÜ ÇİVRİL'DE DÜZENLENDİ.

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN 107. YILDÖNÜMÜ ÇİVRİL'DE DÜZENLENDİ.

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 107. Yıldönümü dolayısıyla İlçemiz Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen çelenk sunma töreni düzenledik. Ardından Çivril Merkez Şehitliğinde Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve dualar okundu ve akabinde  Şevkiye Özel Fen Lisesi Konferans salonunda  İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizin hazırlamış  olduğu 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Programına katıldık.
Kutsal vatan topraklarını canları pahasına koruyarak şehitlik makamına ulaşan yüce insanları bir kez daha saygı ile andığımız, şükran duygularımızı sunduğumuz bu önemli günde de Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Çanakkale’de bedenlerini siper ederek istiklâlimizi koruyan, Cumhuriyet’in yolunu açan, zafere ulaşarak vatanı ve bayrağı, milli ve manevi değerleri uğruna şehit olan tüm kahraman Mehmetçiklerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, tarih boyunca vatan ve millet sevdası ile şehit düşmüş ecdadımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Ruhları şad olsun.