Denizli | Çivril Belediyesi,denizli, çivril, miryekefalon, ışıklı gölü, tokalı kanyonu, akdağ tabiat parkı, beycesultan höyüğü, miryokefalon savaşı

Çivril belediyesi, dedeköy camii, serbanşah camii, eumenia, ışıklı antik kenti, bayat camii, akköprü, kavakköy köprüsü

Denizli | Çivril Belediyesi,Çivril,belediye,denizli,Miryekefalon

Hızlı Menü
Çivril Belediyesi
15 Temmuz

ÇİVRİL’DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA CEVİZ FİDANI DİKİLDİ 

ÇİVRİL’DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA CEVİZ FİDANI DİKİLDİ 


Çivril Belediyesi ile Pamukkale Üniversitesi birlikte 15 Temmuz şehitleri için 300 adet ceviz fidanını toprakla buluşturdu. 
HABER MERKEZİ 
Denizli’nin Çivril İlçesinde ağaçlandırma faaliyetleri aralıksız sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi ile Pamukkale Üniversitesi ortaklaşa ağaç dikimi gerçekleştirdi. 15 Temmuz şehitleri anısına 300 adet ceviz fidanı toprakla buluştu. Ağaç dikim törenine Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Çivril Kaymakamı Hasan Akbulut, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Pamukkale Senato üyeleri, ve akademisyenler  katıldı. Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, “ 15 Temmuz şehitlerimizin hatıralarını gelecek kuşakların bilmesi ve görmesi için Pamukkale Üniversitemiz ile birlikte sahada yaptığımız çalışmalar sonucunda 15 Temmuz Ceviz Ormanını hayata geçiriyoruz. 300 adet ceviz fidanını şehitlerimizin anısına toprakla buluşturduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, 15 Temmuz Ceviz Ormanının Ülkemize, Denizli’mize ve Çivril’imize Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.