ÜST YAPI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Denizli’nin Çivril ilçesinde belediyeye bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallelerde üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Belirli bir plan çerçevesinde hareket eden ekiplerin bu sefer ki adresleri Şenköy, Sökmen ve Savran Mahalleleri oldu.

ÜST YAPI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

ÜST YAPI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Denizli’nin Çivril ilçesinde belediyeye bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallelerde üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.  Belirli bir plan çerçevesinde hareket eden ekiplerin bu sefer ki adresleri Şenköy, Sökmen ve Savran Mahalleleri oldu.

Sokakları yazın tozundan ve kışın çamurundan kurtarmak için yoğun bir çalışma yaptıklarını belirten Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “  76 mahallemizden 60 'ın üzerinde mahallemizin üst yapı çalışmalarını tamamladık. Şenköy, Sökmen ve Savran Mahallelerimizin de üst yapı çalışmalarını tamamlayarak toz ve çamurdan kurtarıyoruz. Mahallelerimizin  bütün yollarına bordür ve parke taşı döşüyoruz. Görevimiz süresince işimizin başında hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bizler için en büyük mükafat hemşerilerimizin hizmetlerimize olan memnuniyet ve dualarıdır. En büyük güç halkın gücüdür. Halka hizmet Hakk'a hizmettir." şeklinde konuştu. 

25.01.2019 13:47
Tüm Haberler
yükleniyor..